SPECIALISTA OBJEDNÁVEK S NĚMČINOU
AC Jobs
Rokycany
před 3 dny

Baví vás denně komunikovat v cizím jazyce? Hledáte novou pracovní výzvu, ve které byste uplatnili své komunikační a organizační schopnosti?

Chcete využít svůj potenciál při práci s daty a komunikaci se zákazníky? Tak hledáme právě vás! Neváhejte a zašlete nám váš životopis! Obsazujeme pozici SPECIALISTA OBJEDNÁVEK S NĚMČINOU.

Pracovní náplň

  • zpracovávání objednávek, reklamací
  • komunikace s klienty, zákazníky v rámci objednávek, reklamací
  • řešení problémů při doručení objednávek
  • úzká spolupráce s oddělením společnosti
  • Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • anglický jazyk výhodou
  • znalost MS Excel
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • roční finanční bonusy
  • příspěvek na penzijní fond
  • bonus 25 000 Kč při doporučení nového zaměstnance
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • stravenky
  • zdarma jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • pracoviště Plzeň-město
  • Požádat