Velitel křížové výpravy .NET architektury (Platform architect - freelance)
Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Na křížové výpravě budeš zodpovědný za tyto věci :

Budeš plánovat jakou cestou se vydáte (technický design), jaké prostředky na cestu využijete (jaké technologie a komponenty použít) a plánování samotné křížové výpravy, tak aby ladila s už probíhajícími křížovými výpravami a celkovým plánem (architektura podnikových aplikací).

Poskytneš technické vedení svým rytířům vývoje, aby výprava došla zdárného konce. A též pravidelná kontrola tvých rytířů, že své úkoly plní řádně a bez chyb (code reviews).

Křížová výprava je velká, a tak jsou tu i další velitelé, se kterými budeš ladit, kdo má za co odpovědnost.

Budeš neustále zjišťovat nejnovější informace o .NET frameworku skrze další profesionály, znalosti zapsané na pergamenech či pronášené mudrci na cestách.

Budeš spolupracovat s kontrolory zajišťujícími kvalitu křížové výpravy a hledat kde a v čem se může tvá výprava zlepšit (quality assurance).

Povedeš také zápisky z křížové výpravy, aby všechny nabyté znalosti nebyly zapomenuty a budeš dohlížet na to, aby křížová výprava probíhala správně podle pravidel pro křížové výpravy po celou dobu její existence.

Požadujeme

Správný velitel musí mít tyto kvality :

Alespoň po sedm let už vede křížové výpravy rozsáhlých webových aplikací a má zkušenosti s řízením výkonnosti a scénáři vysoké dostupnosti / použitelnosti.

Na svých výpravách ses už setkal s .NET, C#, Web Services (RESTful, SOAP apod.), SQL server, Oracle.

Je výhodou, pokud zná agilní a iterativní metody jako SCRUM, KANBAN, má zkušenost s MS Azure, NoSQL memory caching (redis), ORM (NHibernate, Glass Mapper), IoC (Windsor Castle), Enterprise CMS (SiteCore) a ERP systémy v oblastech CRM.

Nabízíme

Na křížové výpravě tě čekají tyto odměny :

Příležitost účastnit se výpravy, která ovlivňuje miliony uživatelů na celém světě. Můžeš být součástí dalších projektů, které ti umožní zlepšovat své dovednosti.

Budeš součástí mezinárodního týmu s neformální a přátelskou atmosférou, který dává důraz na work / life balance a má flexibilní pracovní dobu.

Taky si můžeš vzít od výpravy 5 týdnů dovolené, budeme ti přispívat na stravu a máme tam ještě i další benefity.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost