Pracovník/ice úklidu
PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.
Polanka nad Odrou, CZ
před 11 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Sabinova 713 / 2, Ostrava 21 (Polanka nad Odrou), 72100
  • Přidáno : 4.5.2019
  • Ostatní uklízeči a pomocníci :

    Pracoviště : Sabinova 713 / 2, Ostrava - Svinov

    Kontakt : e-mailem

    Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

    Náplň práce :

  • Zametení a vytření podlahových ploch, případně vysátí kobercových ploch a čístících zón
  • Mytí a dezinfekce sanitárních zařízení, leštění zrcadel
  • Setření prachu z hygienických zásobníků
  • Doplňování hygienického servisu
  • Omytí keramických dlažeb v koupelnách a na toaletách
  • 1 x týdně :

  • Odstranění prachu z okenních parapetů
  • Odstranění ohmatů kolem klik a prosklených částí
  • Vyleštění vodovodních baterií a chromových doplňků
  • Zalévání květin a odstranění zvadlých listů - po domluvě
  • 1 x měsíčně :

  • Mytí dveří a zárubní a klik
  • Odstranění pavučin
  • Vysávání čalouněného nábytku, příp. omytí sedací plochy - po domluvě
  • 2 x ročně :

  • Mytí oken včetně rámů
  • Požadavky : praxe v úklidu vítána

    Zaměstnanecké výhody : stravenky po odpracování stanovené doby

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné

    Hrubá mzda : 8 010 9 000 Kč / měsíc

    Step 2