C# .NET Developer
Generali Česká pojišťovna
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Hledáme programátora pro vývoj nového komplexního informačního systému v .NET prostředí. Možnost práce na IČO### Co Vás bude čekat?

 • Údržba a rozvoj komplexního distribuovaného systému a WPF UI na platformě .NET.* Spolupráce při analýze a testování SW.
 • Tvorba SW a uživatelské dokumentace.### Požadujeme : * Velmi dobrou znalost platformy .NET a jazyka C#.* Výbornou znalost principů relačních databází a SQL.
 • Znalost technologií WCF, WPF.* Ochotu učit se nové technologie.* Aktivní a samostatný přístup k řešení zadaných úkolů.* Schopnost být týmovým hráčem.
 • Výhodou : * Znalosti z oblasti architektury a design patterns.* Zkušenosti s WF, nHibernate a databází MSSQL.* Praxe z oblasti telco či banking nebo pojišťovnictví.

 • Práce s UML a CASE nástroji.* Znalosti v oblasti projektových metodik (SCRUM, RUP ).### Co Vám můžeme nabídnout?* Přátelské a inspirující prostředí, kde se můžete rozvíjet a růst.
 • Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími .NET technologiemi.* Zajímavé finanční ohodnocení (práce na IČO)* Časová flexibilita### Dopňující informace* pracoviště : Praha + Home Office* nástup : DohodouTěšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost