VÝROBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
ARROW International CR, a.s.
Hradec Králové, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO : 8219 Montážní dělníci ostatních výrobkůVÝROBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE- Místo výkonu práce : Pražská 209, 500 04 Hradec Králové 4- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.

11.2019- Náplň práce : Výroba a montáž jemné lékařské techniky-katétrů; jedná se o práci v čistých výrobních prostorech hradeckého závodu.

 • Nabízíme : týden dovolené navíc, věrnostní program, stravování, firemní akce- Svozová doprava z Jaroměře, Hořic, Chlumce nad Cidlinou, Nechanic, Nového Bydžova na ranní, odpolední a noční směny ZDARMA- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až pátek;
 • 8 - 14 hodin), kontaktní osoba : Zemanová Veronika, tel. použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost