Recepční
CTP Hotel Operations Prague, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na letišti Václava Havla hledáme uchazeče na pozici Recepční.Co vás u nás čeká.

Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out)- Budete hostům poskytovat veškeré potřebné informace o hotelu, městě, akcích, atd.

 • Ranní směna začne v 6 : 30 a odpolední ve 14 : 30- Nedílnou součástí jsou také administrativní úkony- Pracovní prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla- Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kulturaCo od vás očekáváme- Máte rád / a práci s lidmi a spokojený klient je vaší prioritou- Máte zkušenost s komunikací s klienty nebo jste absolvent a chcete se učit novým věcem - Vaše čeština a angličtina jsou na dobré úrovni- Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni- Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a flexibilitu- Jste schopní řešit neočekáváné situace během směnyCo vás u nás potěší- Motivující složka mzdy (prémie, dýška, další odměny a soutěže)- Multisport karta - Nová krásná jídelna s nejlepším kávovarem a jídlem zdarma- 5 týdnů dovolené- Příspěvek na parkování- Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)- Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě- Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vásPokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat, přihlaste se on-line na www.
 • careers.marriott.com, číslo pozice 21063582, nebo nás kontaktujte : mohamed.mousa courtyard.com.Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost