PROVOZNÍ KONTROLOR
s. n. o. p. cz a.s.
Pohořelice
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce (Po - Pá 7 : 30 - 15 : 00 hod.)POŽADUJEME : Vzdělání - vyučen (technický směr výhodou)Zkušenosti v oblasti kvality výhodouZákladní znalost práce na PC (MS Office, Excel), znalost práce na 3DSamostatnost, spolehlivost, flexibilita, logické myšlení, schopnost řešit problémy a ochota učit se novým věcem, komunikativnost NÁPLŇ PRÁCE : Dodržování kvality výrobku dle předpisu samokontrolyInformovat příslušné osoby o možných a vzniklých závadáchAsistence při analýze závad ve spolupráci s oddělení kvalityŘízení třídění, opravy a kontroly neshodných dílů v sektoru NABÍZÍME : Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR Pracovní poměr na dobu neurčitou Profesní a mzdový růst 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP Příplatky až 5 000 Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce 13.

mzda Docházkový benefit - 16 000 Kč ročně Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min.

4 000 Kč ročně Stravování přímo v závodě (23-27 Kč menu) Místo výkonu práce : Průmyslová 1501, 691 23 PohořeliceSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost