Staff Associate, Customer Relations
AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem : použijte odpovědní formulářMísto výkonu práce : Palachovo nám. 726 / 2, 625 00 BrnoNásledující dovednosti jsou vítány : -Znalost angličtiny - pokročilá úroveň slovem i písmem-Technické znalosti - oblast telefonie, digitální televize, internetových sítí-Uživatelské znalosti Win OS, MS Office-Zkušenosti se zákaznickym servisem, technickou podporou, prací v call centru-Vysoká úroveň komunikačních dovedností-Prozákaznický přístup-Zodpovědnost, dochvilnost, kolegialita, pečlivost-Výhodou jsou certifikáty v oblasti IT (ECDL, CCNA, Microsoft Applications certification, .

 • Uchazeči musí úspěšně projít technickým testem, anglickým testem a ústním pohovorem během výběrového řízeníSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost