HR Specialist (se znalostí českého, ruského a anglického jazyka)
Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaKontaktní osoba : Yatskovska Mariia, tel. : +420 770131898, e-mail : Mariia.yatskovska conduent.

comUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : - zodpovědnost za personální agendu zaměstnanců (nástupy, povýšení, ukončení),- příprava pracovních smluv, dodatků a dalších, pracovně-právních dokumentů, - příprava podkladů pro zpracování mezd a komunikace s mzdovou účtárnou,- řádná péče o osobní spisy zaměstnanců, - práce s personálními systémy,- dohled nad formálními záležitostmi spojenými s chodem zákaznického centra (povinná školení, audity, revize, pracovně lékařské služby),- spolupráce s dodavateli kancelářských potřeb, úklidových služeb a občerstveníPožadavky : - zkušenosti z personální oblasti výhodou- znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů výhodou- příjemné a vstřícné vystupování, orientace na zákazníka - v tomto případě naše zaměstnance- naprostá diskrétnost, pečlivost, důslednost, organizovanost- znalost práce na PC, MS Office Zaměstnanecké výhody : - stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost