Vedoucí prodejny tabáku - Česká Lípa 30.000 - 50.000 Kč
TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Chceš začít podnikat, ale nemáš k tomu dostatek prostředků? Rád pracuješ s lidmi a hledáš zázemí stabilní a silné společnosti?

BUĎ PÁNEM SVÉHO ČASU A POJĎ DO TOHO S NÁMI! Staň se našim franšízantem a ZÍSKEJ moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, včetně maximální podpory celé společnosti.

CO ZNAMENÁ FRANŠÍZA? Máš mít možnost se podílet na našem unikátním franšízovém konceptu. V rámci toho ti poskytneme licenci, zaběhnutou obchodní značku, funkční systémy a pravidla.

Požadujeme : HLEDÁME FAJN KOLEGU, KTERÝ : -Má obchodního ducha -Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko -Je časově flexibilní a umí organizovat svůj čas -Práce s PC mu není cizí -Chce být součástí našeho usměvavého týmu Nabízíme : JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE : -Zajištění provozu svěřené prodejny -Aktivní prodej tisku, tabáku a dalšího doplňkového sortimentu -Plnění marketingových akcí -Komunikace se zákazníky -Organizování vlastního personálu prodejny CO U NÁS ZÍSKÁŠ : -Unikátní koncept podnikání s minimálními počátečními investicemi -Plně zavedenou prodejnu -Garantovanou odměnu za tvoje podnikání -Kompletní systém zaškolení -Podporu regionálního manažera -Podnikání, které tě bude bavit -Začátek spolupráce dohodou Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost