Inženýr kvality dodavatelů - Pružná pracovní doba
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Louny, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Jste komunikativní asertivní a dotahujete věci do konce? Tak právě Vás hledáme! Potřebujeme člověka který bude řešit reklamační řízení způsobené dodavatelem.

Náplň práce : Komunikace s dodavateli komponentůŘízení reklamačních řízení Koordinace třízení neshodných komponentů Zodpovědnost za schválení PPAP (proces schvalování dílů do sériové výroby) Dohlížení na implementaci změnových řízení komponentůPříprava a vedení auditů s dodavateliPodílení na rozvoji a zlepšování dodavatelůCo by měl splňovat ideální kandidát?

VŠ technického směru nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe na obdobné poziciOrganizační a komunikační schopnostiZnalost nástrojů kvality : PPAP PFMEA MSA a G8DAj na komunikativní úrovniOrientace v technické dokumentaciZnalost APQP ISO / TS 16 949 VDA 6 - VýhodouCo Vám za to nabídneme?

Propracovaný zaškolovací systémMožnost kariérního a profesního růstu Dotované stravováníPříspěvky na penzijní a životní pojištění5 týdnu dovolenéZávodní lékařská péčePříspěvky na rehabilitaciFérová firemní kultura Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost