Trainee Program Discover - Junior Finance Analyst
Vodafone
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Charakteristika poziceBudeš mít možnost stát se součástí talentového programu Discover, který je určen pro absolventy či studenty vysoké školy hledající full-time job.

Co to vlastně znamená? Vodafone je součástí Vodafone Group a ty budeš mít možnost pracovat nejen s českými kolegy, ale i s kolegy z různých zemí po celém světě, získávat know how, které na českém trhu není a posouvat se na různé pozice napříč Vodafonem.

Navíc o tebe jako o talenta budeme pečovat.Během dvou let budeš mít možnost poznat 2 oddělení, získáš školení, která rozvinou tvou odbornost i soft skills a navíc zjistíš, jaký obor je pro tebe ten pravý.

Svůj 2 letý program strávíš na různých pozicích v oddělení Financí a získáš tak přehled o celkovém fungování společnosti.

Bude se jednat o velmi důležitou a zajímavou roli v mladém a dynamickém kolektivu a budeš mít možnost získat mimořádnou úroveň svých finančních a analytických schopností.

Co tě u nás čeká?* Analýza a interpretace měsíčních výsledků* Komunikace s business vlastníky a spolupráce na finančním plánovaní* Vytváření a vylepšování plánovacích modelů* Příprava prezentací pro management a různé ad-hoc úkoly* Spolupráce na vybraných projektech### Jaké znalosti a dovednosti oceníme?

 • Jsi maximálně dva roky ze školy (bakalářský či magisterský titul)* Jazykové znalosti : velmi dobrá znalost angličtiny v psané i ústní podobě* Pokročilá znalost Excelu* Znalost databází výhodou* Analytické myšlení* Proaktivní přístup k práci* Chuť a vůle hledat řešení složitých situací
 • Dotahování věcí do konce a zodpovědnost* Týmový hráč - s kolegy z týmu budete spolupracovat velmi často* Zájem se dále rozvíjet### A toto ti nabízíme* U nás si zakládáme na příjemné atmosféře, všichni si tykáme a nepotrpíme si úplně na dress code.
 • Všem nám to vyhovuje, takže snad se i ty u nás budeš cítit dobře.* Vodafone je pojem, takže můžeš očekávat stabilní prostředí naší společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat.

  Je pro nás i důležité, aby si měl / a neustále možnost rozšiřovat své znalosti a dovednosti. Podpoříme každou tvoji snahu o kariérní růst.

 • Jdeme s dobou a vždy jsme o krok dál, díky tomu si u nás užiješ 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna (dříve sick day), možnost pracovat z home office.
 • Myslíme i na rodiče, proto máme pro novopečené tatínky delší dovolenou a pro maminky možnost se vrátit dříve za jedinečných podmínek.
 • Když Vodafone, tak naplno - dostaneš mobil a k tomu skvělý tarif s neomezenými daty, přihodíme pěknou sumu benefitních bodů na rok a můžeš počítat i se stravenkami a dalšími výhodami.
 • Aktuálně většina z nás pracuje z home officu, zvýšený poměr práce z domova si určitě ponecháme i do budoucna.* Jinak naše kanceláře najdeš na žluté trase metra, a to dokonce hned u vstupu - sídlíme totiž na Stodůlkách.
 • budově a okolí najdeš vše potřebné k obědové přestávce, ke kávě, můžeš si zařídit i nákupy v nedalekých obchodech nebo využít náš gym, který máme přímo v budově.

 • případě, že doporučíš kamaráda, můžeš získat odměnu ve výši xxxx benefitních bodů.## Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Vzdělávací kurzy, školení- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost