Všeobecná sestra bez osvědčení
Oblastní nemocnice Jičín a.s.
Jičín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

CZ-ISCO : 32211VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ - pracoviště Jičín.Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.

s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email : lenka.vycitalova nemjc.cz Nabízíme : - práci na akreditovaném pracovišti- adekvátní pracovní a platové podmínky- plný úvazek - týden dovolené navíc- podporu profesního růstu, vzdělávání- možnost ubytování - dotované stravování- podporu při vyřízení veškeré dokumentace nutné pro vyřízení zaměstnanecké karty, podporu při zapracování- vhodné i pro absolventyPožadavky : - odpovídající vzdělání dle zákona č.

96 / 2004 Sb., místo vhodné i pro cizince s povolením k výkonu nelékařského povolání na území ČR na dobu určitou - zdravotní způsobilost a bezúhonnost- znalost ČJ DATUM NÁSTUPU dohodouVhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost