Hlavní ekonom společnosti
Dobrá práce.cz
Pardubice , CZ
před 11 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

VŠ / VOŠ / SŠ ekonomického směru, praxe v oboru min. 3 roky, naprostá samostatnost, tah na branku,

prokazatelně úspěšné pracovní výsledky, analytické myšlení, týmovost a zodpovědnost, uživatelská znalost PC (MS Excel - zejména); ŘP B

Nabídka

Plat odpovídající zkušenostem a odvedené práci. K tomu motivační složka v závislosti na hospodářském výsledku. Naprostá samostatnost.

Možnost home office (v případě potřeby). Pružná pracovní doba. Nástroje potřebné k práci - mobilní telefon, notebook se vzdáleným přístupem.

Vstupenky na kulturní, společenské a sportovní akce.

Pracovní náplň

Vašim úkolem bude zodpovědnost za finance několika obchodních společnosti zabývajících se stavební činností a službami. Budete zpracovávat finanční plány, dohlížet na jejich plnění, budete spoluzodpovídat za hospodaření společností a jejich pozitivní výsledky. Město : Pardubice

Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!

Odpovědět nabídka práce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost