*Vedoucí Osobní asistence (sociální pracovník/pracovnice) - zástup za MD/RD
Annonce
Nové Město na Moravě, CZ
před 3 dny

Baví Vás práce s lidmi? Chcete pomáhat lidem s chronickým onemocněním či zdravotním postižením? Jste spolehliví a empatičtí?

Máte dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti? Zvládnete řídit kolektiv cca deseti lidí a jste samostatní a flexibilní?

Orientujete se v sociálních službách? Jste inovativní a kreativní? STAŇTE SE VEDOUCÍM TÝMU OSOBNÍ ASISTENCE Hledáme vedoucí / ho služby Osobní asistence / sociálního pracovníka / pracovnici - zástup za rodičovskou dovolenou.

Podmínkou je trestní bezúhonnost, vzdělání dle zákona / Sb. o sociálních službách (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání).

JAK VYPADÁ PRÁCE U NÁS? Osobní asistence je poskytována v domácnostech uživatelů služby žijících na území okresu Žďár nad Sázavou.

Vedoucí služby plánuje a koordinuje poskytování služby osobní asistence u uživatelů. Vede a řídí tým osobních asistentek.

 • Tvoří a aktualizuje standardy kvality služby. Podílí se na propagaci a vykazování poskytované služby. CO NABÍZÍME? " Zaměstnání v respektované neziskově organizaci se sídlem v Novém Městě na Moravě s nástupem srpen ;
 • přívětivou pracovní atmosféru; " smysluplnou práci na úvazek ,; " odpovídající mzdové ohodnocení; " prostor pro kreativitu a seberealizaci;
 • možnost dalšího odborného růstu. Motivační dopis a životopis je možné zaslat elektronicky na adresu , (do předmětu napište VŘ - Vedoucí Osobní asistence), osobně nebo poštou na adresu Portimo, o.

  p.s. Drobného Nové Město na Moravě Uzávěrka přihlášek : . . Vybraní uchazeči budou telefonicky ováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn).

  Odesláním a doručením životopisu a motivačního dopisu Portimo, o.p.s. dává uchazeč souhlas se zpracováním svých poskytnutých dat obsažených v těchto materiálech pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení (dle zákona č.

  Sb.). Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat na výše uvedených kontaktech

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost