OBSLUHA STROJE - ŠANCE PRO ZÁMEČNÍKY
AC Jobs, s.r.o.
Ústecký kraj
před 4 dny
source : Hitprace

Jste manuálně zručný a máte za sebou praxi se zámečnictvím / svařováním? Nebo jste zkušený palič? Pak pro Vás máme pracovní příležitost ve společnosti sídlící v okolí Kladna! Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí týmu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obsluha pálicího stroje
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce ve 3 směnném provozu
  • CO POŽADUJEME?

  • Min. vyučen v technickém oboru
  • Zkušenosti z pozice zámečníky / paliče / svářeče
  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Prémie za docházku
  • Místo výkonu : okolí Kladna
  • Požádat