Seřizovač / Nástupní Bonus 30 000 Kč / 13. plat
Manuvia, a. s.
Hustopeče, Brno-venkov, Czech Republic
před 6 dny
source : Personálka.cz

Pro našeho klienta, který rozšiřuje výrobu v Hustopečích hledáme Seřizovače se zkušenostmi i bez zkušeností, stačí mít chuť pracovat a chtít mít nadstandardní příjmy.

Co budete mít na starost?

  • Budete pracovat s technickou dokumentací
  • Budete mít na starost seřizování strojů / lisů dle technické dokumentace
  • Co Vás čeká?

  • Mzda od 25 000 Kč do 45 000 Kč / měsíčně, v závislosti na Vašich zkušenostech.
  • 13. plat
  • 5 týdnů vodovelné
  • bonusy za docházku
  • dotované stravování ( obědy za 28 nebo 33 kč)
  • příspěvky na sport / kulturu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • měsíční odměny
  • Pokud Máte zkušenosti, můžete se těšit na nástupní bonus 30 000 Kč.
  • Pokud zkušenosti nemáte, pak Vás v rámci 6 ti měsíční adaptace zdarma zaškolíme.
  • Co čekáme my od Vás?

  • Chuť pracovat a zlepšovat své dovednosti.
  • Mít technické myšlění.
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • Pokud Vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka odpovědět. Nezapomeňte přiložit životopis a do 24 hodin se Vám ozveme.

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Bez vzdělání
  • Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Ubytování
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.