Senior Software Inz?eny?r
Massive Interactive Media Czech Republic s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Karla Engliše č.p. 3201 / 6,Smíchov, 150 00 Praha 5kontakt : Michalkova Eva, tel. : 255725439, e-mail : eva.

michalkova massive.coSenior Software Inz?eny?r ve společnosti Massive vytváří mobilní a televizní aplikace a je zodpovědný za Team Development ( má na starosti code review, , školení, sdílení znalostí, programování í a podporu méně zkušených kolegů).

Požadujeme : Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti Zkušenost s vedením týmu Analytické myšlení a schopnost resit problemySchopnost práce pod stresem Velmi dobrou znalost anglického jazyka (hlavní komunikační jazyk firmy)Zkusenosti v oboru IT Vyhodou : Knowledge of .

Net, .Net Core, JavaC#, Java-script, VB.Net, Java, Pascal, Object PascalZam. výhody : " Pracovní smlouva na dobu neurčitou" 25 dni dovolene" 5 dni Sickdays" jazykove kurzy" moznost prace z domova 1x tydne " přátelský kolektiv" misto vykonu prace Praha 5

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost