Automechanik
protechnik consulting s. r. o.
Moravská Třebová, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Velmi zajímavá nejednotvárná práce v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 21-tiletou tradicí v Moravské Třebové.

Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!NÁPLŇ PRÁCE : Pro naši specializovanou autodílnu hledáme zkušeného a pečlivého automechanika, který miluje klasická sportovní auta.

Budete pracovat na špičkových klasických sportovních vozech převážně značky Lamborghini a Porsche ze 70. - 80. let. Vaší prací bude demontáž vozů, motorů a komponentů, jejich opravy a repase a jejich následná kompletace.

Pro tuto práci musíte být samostatně pracujícím všestranným člověkem s velmi dobrými znalostmi aut, jejich komponentů a motorů.

Požadujeme precizní a čistou práci. Budete pracovat v profesionálním prostředí s velkou podporou kolegů.POŽADAVKY : zodpovědnost a svědomitý přístup k práci.

NABÍZÍME : hrubou mzdu od 40.000 Kč - 50 000 Kč odpovídá cca 250-313 Kč / hod., dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů.

Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu, úprava mezd dvakrát ročně, měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě, možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč / hod, komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji, příspěvky na stravování, parkování uvnitř firemního areálu, hodnotné odměny / dárky za pracovní jubilea, příspěvky ke sňatku a narození dítěte, příspěvky na životní pojištění, dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost