Výdej stravy
Centrum sociálních služeb,příspěvková organizace
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Charakteristika pozice : Předmětem dohody je výdej stravy celkem 26ti uživatelům a cca 10ti zaměstnancům DOZP Domova Nojmánek, přebírání stravy od řidičů, příprava stolů k obědu, mytí nádobí.

Práce pro výdej stravy je od PO - PÁ v pracovní dny, od 10 : 00 do 14 : 00, celkem 4 hodiny. Za řádně provedenou práci je odměna ve výši 110 Kč / hodina.

Požadavky : " iniciativa, ochota, pečlivost;" schopnost samostatné i týmové práce;" zodpovědnost, spolehlivost.Dále výhodou : " zdravotní průkaz.

Bližší informace o duhu práce podá a žádosti o místo pracovníka pro výdej stravy přijímá : Mgr. Zuzana Dlouhá, DiS.- tel.

543 245 450, - mob. 724 837 840- e-mail : zuzana.dlouha seznam.czTermín nástupu : dle domluvyV PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAMĚSTNÁNÍ V NAŠÍ PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI JE NUTNÉ, ABY UCHAZEČ PROSTŘEDNICVÍM EMAILOVÉ ADRESY PROJEVIL SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, VČETNĚ POUČENÍ dle čl.

13 GDPR. Z EMAILOVÉ ADRESY MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ, ŽE SE JEDNÁ O UCHAZEČE A STAČÍ PROHLÁŠENÍ, ŽE DANÝ DOKUMENT SI PŘEČETL, POROZUMĚL MU A SE ZPRACOVÁNÍM A UCHOVÁNÍM ÚDAJŮ SOUHLASÍ.

SOUHLAS VČETNĚ POUČENÍ JE K DISPOZICI NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ORGANIZACE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA - NA ADRESE : http : / / www.css.

brno.cz / volna-mistaVYPLNĚNÝ SOUHLAS MŮŽE BÝT ZASLÁN ROVNĚŽ FORMOU SCANU OSOBNĚ VYPLNĚNÉHO A PODEPSANÉHO SOUHLASU, ELEKTRONICKOU FORMOU NA ADRESU : stavickova cssbrno.

cz(Zasláním materiálu o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů uvedených v životopise po dobu pořádání daného výběrového řízení.

Poté budou materiály skartovány.) V případě zájmu uchazeče budou materiály ponechány v databázi organizace, pro případ uvolnění pozici se stejnou nebo podobnou kvalifikací viz výše zmíněné Poučení dle č.l3.GDPR.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost