Silničář
Silnice LK a.s.
Nová Ves nad Nisou, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

SILNIČÁŘ - Nová Ves Náplň práce : " Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba " Provádění zimní údržby silniční sítě vč.

práce na speciální technice " Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy " Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku " Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO Požadujeme : " ZŠ / SOU " Praxe v řízení nákladního automobilu min.

1 rok podmínkou " ŘP.

C podmínkou " Profesní průkaz podmínkou " Časová flexibilita " Samostatnost, spolehlivost " Ochota dále se profesně rozvíjet Nabízíme : " Sezónní práce od 1.

2018 do 31.

2018 " Práce na směny " 5 týdnů dovolené " Paušální stravné 1 330,- Kč / měsíc " Možnost prodloužení pracovního poměru " Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti " Sociální fond " Místo výkonu práce Nová Ves Kontakt telefonicky nebo emailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost