Android developer
iShopping Inc., odštěpný závod
Šlapanice
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem v podobě zaslání CV a motivačních dopisů.Hledáme Android developera pro vývoj mobilní aplikace.Jsme OKTIUM, sídlíme v Brně, Miami a New Yorku.

Pracujeme na americkém trhu voblasti obchodu, e-commerce a mobilních aplikací. Zlepšujeme online&offlinenakupování a pohybujeme se vpřed s nejnovějšími trendy.

Chcete nám s tím pomoct astát se součástí česko-amerického start-upu?Co od vás potřebujeme? Vlastně nám stačí, když se budete starat o vývoj naší Androidaplikace se supervizí našich zkušených vývojářů.

A taky se s nimi domluvíte anglicky.Nabízíme no-stress pracovní atmosféru v mezinárodním prostředí, flexibilní pracovnídobu a prostor pro Vaše nápady, odpovídající finanční ohodnocení.

Dejte nám vědět o sobě vědět! Stačí pár slov na mail : martin oktium.comMísto výkonu práce : Těsnohlídkova 25, Šlapanice, 664 51Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost