ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
HMP plus s.r.o.
Liberec, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HMP plus s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina pasivně
  • lokalita : Masarykova 1320 / 16, Liberec 1 (Liberec), 46001
  • Přidáno : 7.12.2018
  • Číšníci a servírky :

    Pracovní náplň : uvádění a obsluha hostů, přejímka objednávek, nošení jídel a nápojů, sklizení stolů, usměvavá komunikace s hosty, práce s penězi, po zaučení kasírování.

    Požadavky : SOU, zkušenosti s uváděním a obsluhou hostů vítána, kupecké počty, hostinská znalost AJ, nekonfliktní, příjemné vystupování, usměvavý typ, komunikativní, zdravotní průkaz,

    Hrubá mzda je závislá na osobním přístupu, zkušenostech popř. rychlosti zaučení, možnost dlouhodobé brigády.

    Dlouhý / krátký týden.

    Nabízíme : stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování.

    Zaslat životopis, popř. scan nebo foto doporučenky z ÚP e-mailem, nechodit na pracoviště.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)