Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Photon Energy Solutions s.r.o.
Praha-Vinohrady, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : Uruguayská č.p. 380 / 17, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTKAT PRVOTNÍ E-MAILEM : Bednářová Petra, e-mail : použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulářPožadavky : "Elektrotechnické vysokoškolské vzdělání "Nadšení pro práci ve fotovoltaice "Komunikační a organizační schopnosti"Prokazatelné zkušenosti v oblasti fotovoltaiky - navržení fotovoltaické elektrárny"Aktivní práci s programem Autocad"Práce v SW pro návrhy fotovoltaických systémů (např.

PVSyst nebo PVSOL)"MS Office, MS Project - harmonogram"ŘP skupiny B"Angličtina, srbština"Španělština na komunikativní úrovni výhodouNáplň práce : "Zpracování poptávky / výkazu výměr a jejich kontrola"Práce s mapovými podklady (geometrický plán) "Zakreslování návrhu fotovoltaické elektrárny"Spolupráce a koordinace s projekčními kancelářemi v zahraničí"Podpora při zpracování prováděcí projektové dokumentace pro stavbu včetně elektro části nízkonapětové (NN) a stejnosměrné (DC) - např.

dimenzování kabelových vedení "Příprava optimálního návrhu fotovoltaické elektrárny ve speciálním software (PV-Syst)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost