Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
HEWLETT-PACKARD s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 17 hodinami
source : Easy-prace.cz

Adresa : PrahaKontakt : Roldán Jana, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadavky : Rozšíření působnosti HPE a řízení prodeje prostřednictvím identifikace příležitostí v rámci zákaznických účtů, využívání prodejních technik k dosažení kvót a získání nových účtů.

Kandidát bude schopný identifikovat potřebné kroky v rámci projektu včetně problematických oblastí vyžadujících specifické / technické řešení za účelem uspokojení poptávky zákazníků.

Úzká spolupráce s telemarketing a inside sales odděleními. Mapování partnerů a konkurence v rámci daného teritoria, schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti.

Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a turečtiny na úrovni rodilého mluvčího. Požadujeme výbornou orientaci v tureckém tržním prostředí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost