Zaběhlá společnost v Kadani hledá šikovné SKLADNÍKY !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Louny, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost zabývající se filtračními systémy která na Českém trhu působí desítky let hledá do svého týmu SKLADNÍKY ! Na co se můžete těšit?

 • Čtvrtletní bonusy - 25 dní dovolené - Příspěvek na dopravu - Stravenky nebo el. stravenková karta : 100 Kč / odpracovaný den - Příspěvek na penzijní připojištění - Výhodné volání do všech sítí od Vodafone pro Vás a celou Vaši rodinu ! - Zaměstnanecké akce (Teambuildingové akce Novoroční večírek Mikulášská aj.
 • Odměny v rámci BOZP a KAIZEN Co od Vás na pozici skladníka čeká? - Příjem a kontrola materiálu - Zaskladnění a vyskladnění materiálu - Kontrola kompletace zakázky a nakládka zakázky - Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu - Provádění pravidelné inventurní kontroly materiálu - Navrhování optimalizace práce na svém pracovišti s cílem jeho neustálého zlepšování Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

 • Ukončené SŠ - výuční list / maturita - Praxe na podobné pozici min 1 rok - Zkušenosti s obsluhou VZV Co vám můžeme nabídnout?
 • Pro více informací volejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář nebo rovnou zasílejte svůj životopis přes odpovědní formulář Těšíme se na Vás!Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost