Zámečník, montér pro montážní a výrobní činnost po ČR
METALL Kyjov, spol. s r.o.
Kyjov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

O nás : Společnost METALL Kyjov, spol. s.r.o. příjme do pracovního poměru pro montážní a výrobní činnost pracovníky na pozici zámečník / montér.

Společnost METALL Kyjov, spol. s r.o. vznikla 21. června 1993 jako malá organizace. Firma a její činnosti jsou orientovány především do potravinářství, energetiky, strojírenství, dále chemie a farmacie.

Náplň práce : Montážní práce v potravinářském provozu. Naše firma provádí veškeré práce, které provoz vyžaduje. Od dodávky a montáže technologických rozvodů, montáži linek, výroby a montáže ocelových konstrukcí, obslužných plošin apod.

případě montáží probíhají práce od pondělí do pátku. V 6 hodin odjezd z provozovny v Kyjově firemními auty, a v pátek návrat zpět na provozovnu.

Ubytování zajištěno zaměstnavatelem (v místě montáže). V případě výroby probíhají práce od pondělí do pátku v jednosměnném provozu na provozovně Kyjově.

zde ubytování nezajišťujeme)Požadujeme : Trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost. Zámečník, montér.Nabízíme : Plné zaučení a podporu.

Pracovní kolektiv, kde se navzájem známe. Mzdu s plánem růstu na základě zaučení(nástupní mzda závisí na míře zkušeností, a odpracovaných hodin).

Stravenky / stravné.(stravenky 100,-Kč; cestovné až 250,-Kč / den). Dovolenou 5 týdnů. Pracovní oděv a ochranné pomůcky.

13 plat, prémie za odvedenou práci. Práce pondělí až pátek. Nástup možný ihned.Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost