Stavbyvedoucí pozemních staveb
Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.
Brno-město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce celá ČR, převážně Pardubice a okolí dle zakázek firmy. Mzdové ohodnocení : 34 800,- Kč během zkušební doby, po zkušební době až 55 100,-

Kč. Požadujeme : 1)Zkušenosti a znalosti v oblasti pozemních staveb2)Výborná orientace v PD3)Schopnost samostatného řízení staveb4)Výborné organizační schopnosti (vedení pracovního týmu)5)ŘP sk.

B6)Znalost práce na PC (WORD, EXCEL)7)Zodpovědnost8)Časová flexibilitaNabízíme : 1)Ubytování hradí zaměstnavatel2)Diety3)Firemní vozidlo4)Mobilní telefonZaměstnanecké výhody : Zázemí stabilní společnostiNejprve zaslat strukturovaný životopis na použijte odpovědní formulář Do předmětu uvést o jakou pozici se u naší společnosti ucházíte.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost