Kdo nám zajistí činnosti v rámci prevence? # BOZP # PO
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Louny, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme mezinárodní společnost jsme čtvrtým největším dodavatelem do automobilového průmyslu a náš výrobní závod je třetím nejmodernějším závodem v ČR.

Chcete se stát naší součástí? Do svého mezinárodního stabilního a přátelského týmu hledáme kolegu kterého čeká : - Zajišťování zákonných požadavků pro BOZP a PO a provádění auditů- Provádění BOZP a PO vstupních a periodických školení zaměstnance- Vyhodnocování rizik BOZP a PO a navrhování opatření k jejich eliminaci- Tvoření podnikové dokumentaceCo by náš nový kolega měl mít ?

 • SŠ / VŠ technického směru- Potvrzená způsobilost v BOZP ( PO )- AJ / NJ na komunikativní úrovni ( min B2 )Co Vám můžeme nabídnout my ?
 • Práce na HPP- Zajímavou a nestereotypní práci při které se procvičíte jazyk- Atraktivní finanční ohodnocení + 13. plat a 14.
 • plat- Zasloužených 5 týdnů dovolené- Práce v moderním prostředí- Účast v mezinárodních vzdělávacích programechVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost