Seřizovači strojů
Marvinpac CZ, s.r.o.
Říčany, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Na Dlouhém 86, Říčany - JažlovicePrvotní kontakt : - tel. : 734 522 203, 8 : 30-16 : 00- e-mail : david.

novak marvinpac.comUpřesňující údaje : - Nastavení strojů a výrobních zařízení, tak aby výrobek odpovídal specifikacím zákazníka a stroj dosahoval optimálního výkonu.

 • Provádění výrobních operací dle schválených postupů společnosti s důrazem na bezpečnost práce, kvalitu výrobku v odpovídajícím výkonu.
 • Provádění denní údržby a kontroly strojů včetně jejich čištění dle plánů údržby- Spolupráce na údržbě strojů s techniky údržbyZaměstnanecké výhody : - stravenky v hodnotě 115,00 Kč, týden dovolené navíc, příplatky za odpolední směny věrnostní bonus, svozová doprava z Opatova, Benešova a Říčan zdarma
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost