Java vývojář
Coding Bear s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Startupjobs

Hledáme do týmu Medvědů Javistu. Aktuálně potřebujeme spíše zkušeného Java developera. Ideálně seniorního, schopného člověka, s ambicemi technologicky vést projekty a aktivně se zapojit do rozvoje firmy a určovat její technologické směřování.

Hledáme prostě talentované Medvědy : )

Píšeme kód s velkým důrazem na kvalitu, pokrytí testy, javadocy a vyžadujeme, aby každý člen týmu věděl přesně, co dělá a také proč.

Vyvíjíme Java Backendy, kde je velký důraz na performance a stabilitu, nemůžeme si dovolit to prasit : -) A ani to tak dělat nechceme : -

O kolegy se staráme, učíme je a učíme se od nich. Udržujeme si know how na špičkové úrovni. Přes všechen tento důraz na kvalitu jsme neformální a pohodový kolektiv, máme přátelské vztahy s našimi zákazníky a dobře víme, že i my děláme chyby : -)

Technologie převážně nejnovější, většinou v naší volbě (pokud zákazník netrvá na specifických technologiích). Nepíšeme heavy weight enterprise řešení deset let stará.

Vybíráme si zakázky, kde stavíme projekty od nuly, řídíme si architekturu i analýzy, tlačíme to projektů nové technologie, máme rádi inovativní řešení.

To je pro nás výzva a taková práce nás baví. Pokud vám toto přijde zajímavé, ozvěte se, neformálně se potkáme (klidně po práci u pivka) a rádi řekneme více.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost