Lékaři s odbornou způsobilostí
Fakultní nemocnice v Motole
Praha, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt : e-mail : použijte odpovědní formulář nebo tel. : použijte odpovědní formulář / Od pondělí do pátku 8-11 nebo 13-

14hod.Nabízená místa jsou pro lékaře Centra následné péče - LDNPožadavky : Ukončené lékařské vzdělání, u cizinců je nutné mít složenou aprobační zkoušku a dobře ovládat český jazyk v ústní i písemné formě.

Uvítáme interní základ nebo odbornou způsobilost v některém ze základních atestačních oborů (interna, neurologie, geriatrie apod.

nebo po dohodě možno i jiných.Náplň práce : Plný úvazek. Práce u lůžka v oboru následné péče a geriatrie, příjmy a propouštění pacientů, ústavní pohotovostní služby na CNP.

Zaměs.výhody : Nabízíme veškeré výhody práce ve špičkové fakultní nemocnici včetně možnosti dalšího vzdělávání - zejména pro mladé lékaře zajištění veškerého předatestačního vzdělávání v brzkém termínu.

Možnost přípravy na získání odborné způsobilosti v oboru geriatrie, paliativní medicína nebo medicína dlouhodobé péče.Zajímavé platové ohodnocení ihned po nástupu, zvláštní příplatky za náročnost a zátěž 3 300 Kč / měs.

stabilizační a motivační příplatek 10 000 Kč / měs. 6 týdnů dovolené + 3 dny navíc dle kolektivní smlouvy. Další zaměstnanecké benefity, možnost ubytování pro mimopražské.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost