Svářeč - klempíř, karosář
ŠKODA PARS a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt; Místo výkonu práce : Žerotínova č.p. 1833 / 56, 787 01 Šumperk;Pracovní náplň : - opravy hrubé stavby skříně (kostry) železničních kolejových vozidel- zhotovení a sestavení karoserie dle výkresové dokumentace- zámečnické, karosářské a klempířské práce na prototypech železničních kolejových vozidel- svařování metodou MAG (135 / CO2), ocel skupiny 1 (FM1), svařování v polohách - tupé a koutové svary, tloušťky 2-15 mmPožadujeme : - vyučení ve strojírenském oboru (mechanik - opravář, klempíř, zámečník, atd.

znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci- svářečské certifikáty pro metodu MAG (135 / CO2) dle EN ISO 9606-1 (oprávnění možnost dodělat)- praxe v oboru je velkou výhodou, ale uvítáme i šikovné absolventy- manuální zručnost- pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivostVýhody : - zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup- odpovídající finanční ohodnocení- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzděláníZaměstnanecké benefity : - 1500 Kč za odpracování měsíčního hod.

fondu- příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč- příspěvek na kulturu a volný čas - poukázky Flexi Pass v hodnotě 400,- Kč / měsíc.

 • dotované závodní stravování - zákl.cena oběda pro zaměstnance 26 Kč (4 druhy jídla), možnost drobného nákupu v kantýně- zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli- 25 dnů dovolenéPracovní doba : dvousměnný provoz, tzn.
 • od 6.00 do 14.00 h. a od 14.00 do 22.00 h. Kontakt : osobně na pracovišti po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinoudobu, s sebou alespoň stručný životopis nebo telefonicky, e-mailem, kontaktní osoby Michal Mazánek, Miroslava Švestková, 583365545, 573, michal.

  mazánek skoda.cz, miroslava.svestkova skoda.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost