Všeobecná zdravotní sestra v pobytovém zařízení
Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace
Plzeň, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

POŽADUJEME : SŠ, VOŠ či VŠ vzdělání všeobecná, dětská, ženská sestra, zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu "B" (s nástupem nejméně druhá očkovací dávka), znalost IT, slušné jednání a komunikativnost, trestní bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita, nepřetržitý pracovní režim - 37,5 hod.

týdněNABÍZÍME : Jistotu trvalého pracovního poměru, plat podle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., vyplácení mimořádných, cílových a ročních odměn minimálně ve výši jednoho platu, práci v příjemném kolektivu, podporu vzdělávání, vč.

příspěvku z KFSP na jazykové kurzy, možnost služebního bytu, příspěvek na stabilizaci, zaměstnanecký tarif O2, další bonusy čerpání FKSP ve spolupráci s Odborovou organizací MÚSS Plzeň.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost