VEDOUCÍ PRACOVNÍK DO MULTIDISCIPLINÁRNÍHO TÝMU
FOKUS Liberec o.p.s.
Liberec, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Jsme Fokus Liberec o.p.s. - organizace, která od roku 1993 podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním.

současné době působíme na Liberecku, Jablonecku, Českolipsku, Novoborsku, Tanvaldsku a Frýdlantsku. Pracujeme s metodami zaměřenými na člověka, uplatňujeme principy recovery přístupu a metodiku CARe.

Aktuálně hledáme do multidisciplinárního týmu kolegu / kolegyni na pozici vedoucího / vedoucí s organizačními a komunikačními schopnostmi, který / á je schopen / á efektivního vedení lidí v týmu, je ochoten / á diskutovat s ostatními i v online připojení a má dovednosti pro efektivní komunikaci se zdravotnickými a záchrannými složkami včetně jednání s obcemi a zástupci Libereckého kraje.

Požadujeme : - ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání (výhodou je sociální nebo zdravotnický obor)- zkušenost s vedením lidí, organizační schopnosti, schopnost týmové práce- psychická odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší.

 • samostatnost, převzetí zodpovědnosti, výborné vyjadřovací schopnosti a umění prezentovat, pracovní nadšení - jsme rádi za pro-aktivitu a nové podněty každého člena týmu.
 • lidský přístup ke klientům, důvěra v zotavení z duševního onemocnění, znalost zákona č. 108 / 2006Sb. a legislativy související s poskytováním sociálních služeb- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, programy Google Workspace,Teams či Skype)- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví, v manažerských dovednostech- bezúhonnost a zdravotní způsobilost- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)Nabízíme : - smysluplnou práci, propracovaný adaptační proces s plnou podporou manažerky terénních týmů- dobré pracovní zázemí (vybavená kancelář, služební notebook a mobil)- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office - supervizní a metodickou podporu.
 • podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek- možnost podílet se na rozvoji organizaceDatum nástupu : ihned nebo dle dohodyMzdové rozpětí : 24.

  600 - 32 000,- Kč CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře) včetně dotazů zasílejte na e-mail p.

  prouskova fokusliberec. Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost