Obchodník- zprostředkovatel a servis pro klienty
Šárka Kovářová, DiS.
Chotěboř, CZ
před 17 hodinami
source : Easy-prace.cz

Přidělíme kmen pro šikovného obchodníka, co se nebojí komunikace, vzdělání a chce si vydělat. Náplň práce je kontaktování klientů, domluvení schůzky, realizace, návrh a uzavření doporučených produktů.

Široké portfolio produktů financí, pojištění, spoření, investic i úvěrů. Co si kdo vybere, tam najde uplatnění. Samostatnost, zodpovědnost a tah na obchod by měly být vlastnosti obchodníka.

Požadujeme : Maturitu, trestní bezúhonnost a bez exekucí, chuť se vzdělávatNabízíme : Nabízíme 12 měsíců fixní část platu plus provize, prémie a benefity.

Nabízíme plné zaškolení a dovedení ke zkouškám ČNB po splnění aktivit zcela ZDARMA.Nabízíme zázemí kanceláře plně vybavené v Havlíčkově Brodě.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost