strážní
VKUS-BUSTAN s.r.o.
Hlavní město Praha, Plzeň
před 1 dnem
source : Hitprace

Jen pro OZP. Pracoviště - Prešovská ul. PlzeňNabízíme : - Práci vhodnou pro invalidní důchodce!- Finanční benefity dle vykonané práce a pracoviště,- Práce na zkrácený úvazek pouze v pracovní dny bez nočních směn.

 • Průměrná hrubá hodinová mzda ve výši 100,00 Kč- Výplata mzdy v pevných a pravidelných termínech na účet nebo poštovní složenkou.
 • Požadujeme : - Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost- Čistý trestní rejstřík- Certifikát (strážný) - není nutností, je výhodouNáplň práce : - nenáročná a velmi krátká obchůzková činnost v objektu,- snadná obsluha telefonu, zabezpečovacího systému a požární signalizace,- podávání informací přicházejícím osobám,- snadná a krátká písemná evidence.

  Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail : plzeň vkus-bustan.cz, nebo se hlaste na tel.č. 724 764 272. Zaměstnanecké výhody : dle konkrétních pracovišť

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost