Technolog/žka
LAMMB systems s.r.o.
Ostrava
před 3 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Kotkova 2, Ostrava - VítkoviceV případě zájmu volejte Po-Pá 7-16 hod. nebo pište na e-mail.O LAMMBJsme rodinnou strojírenskou firmou zabývající se servisními službami v oblasti obráběcích strojů a přesného strojírenství.

Našimi obchodními partnery jsou malé i velké výrobní společnosti v ČR a dalších evropských, především německy mluvících, zemích.

Náplň práce : - zajištění výroby, nákupu a opravy náhradních dílů - komunikace se zahraničními dodavateli (v AJ, případně NJ) - tvorba zadání pro výkresovou dokumentaci- vytváření technologických postupů pro opravy - tvorba cenové kalkulace náhradních dílů- logistika náhradních dílů- sledování dodací doby náhradních dílů, častá telefonická komunikace s dodavateli- kontrola jakosti - účast na projektových poradáchPožadavky : - VŠ strojírenská technologie nebo SŠ s maturitou strojírenského zaměření- řidičský průkaz sk.

B (pojížďky k dodavatelům)- NJ nebo AJ (telefonická a e-mailová komunikace s dodavateli)- znalost projektového plánování (např.

Project), orientace v technických normách a dokumentaci- konstruktivní přístup k řešení problému- schopnost efektivně komunikovat v týmu (spolupráce především s vedoucím výroby a konstruktérem)- vášeň pro obráběcí stroje Benefity : Příspěvky na obědy v restauraci, v sídle společnosti k dispozici vybavená kuchyňka, kompletní firemní oblečení, podpora vzdělávání (mezinárodní eventy, kurzy, tréninky, knihovna specializované literatury), možnost využití firemního vozidlaPozice je vhodná i pro absolventy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost