SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA
PolyPLASTY s.r.o.
Náchod, Jaroměř
před 6 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max.

2. stupněm invalidity a absolventy / -ky. Náplň práce : obsluha konvenčních obráběcích strojů, soustružení, vrtání dle výkresové dokumentace a pracovních postupů, obsluha a seřizování přiděleného obráběcího stroje, drobné úkony v rámci výroby.

Požadavky : vyučení ve strojírenském oboru, manuální zručnost, přesnost, pečlivost, aktivní přístup a zájem o práci, ochota učit se novým věcem.

Zaměstnavatel nabízí : školení, 13. plat, profesní růst, příspěvek na penzijní pojištění, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, příspěvek na dopravu do zaměstnání, 5 týdnů dovolené.

Kontakt - paní Hojná Svatava; 778 538 238 (od 08 : 00 hod. do 14 : 00 hod.); e-mail : hojna strojtex.cz (pro zaslání životopisu).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost