Skladník
CUBESPACE s.r.o.
Doksy, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Popis pozice : - Skladník má za úkol naskladnění, vyskladnění a návozy materiálu do skladu a na jednotlivá pracoviště VZ.

Zodpovědnosti a klíčové aktivity : - Příjem, naskladnění a vyskladnění materiálu- Manipulace, návoz materiálu do výroby a skladu- Provádí denní výdej a evidenci materiálu- Ve spolupráci s vedoucím skladu sledují plnění platného HMG- Další činnosti určené přímým nadřízenýmVstupní požadavky na pozici : - Organizační dovednosti- Znalost SW : Microsoft Office (standardní uživatelská znalost Word, Excel, Outlook)- Praxe na obdobné pozici min.

2 roky- Řidičský průkaz sk. B- Průkaz na VZV Nabízíme : - 4 týdny dovolené, 3 dny sick daysPrvní kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7 : 00 do 15 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost