Provozní elektrotechnik - mzda až 45.450 Kč dle zkušeností
Gudmund s.r.o.
Chlumec nad Cidlinou, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme posilu na technické oddělení výroby Budete : - Kontrolovat technický stav výrobního zařízení, provádět servisní zásahy a diagnostiku.

 • Podílet se na výběru a správě náhradních dílů. - Spolupracovat na technických opatřeních v případě problémů s výrobou či kvalitou.
 • Požadujeme : - Hledáme někoho se vzděláním elektrotechnického směru odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50 / 1978 Sb. - Někoho kdo je ochotný pracovat ve 3směnném provozu.

 • A kdo je pečlivý a manuálně zručný. Nabízíme : - Mzdu 30.000 - 45.450,-. - Samozřejmostí jsou i základní příplatky a proplácené přesčasy pokud ale budete chtít, můžete si za nadělané hodiny vybrat náhradní volno.
 • Kariérní růst vážně! Šikovní zaměstnanci, kteří mají zájem, se velmi rychle posouvají na vyšší pozice. - Šance získat cenné zkušenosti technologie, které na vás čekají ve výrobě, jsou ty nejmodernější v oboru - Skvělou jídelnu s bohatým výběrem jídel (česká i japonská kuchyně) většina jídel k obědu nebo večeři stojí 16 Kč.
 • Za noční směnu dostanete navíc stravenku v hodnotě 80 Kč. - 5 týdnů dovolené - On-line systém benefitů kam vám každý měsíc pošleme peníze, které můžete využít například na penzijní spoření, životní pojištění, wellness, vstupenky na kulturu nebo i do lékárny.

 • Další benefity telefonní tarif až pro 5 vašich čísel, možnost nakoupit firemní výrobky / služby za zvýhodněné ceny a společné firemní akce.
 • Společnost vyrábí pro většinu světových automobilek a u některých, svým zaměstnancům zajistila slevy na jejich vozy. - Přímo u firmy je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.
 • Budete součástí společnosti, která představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky jako Audi, Daimler, Ford, Jaguar Land Rover, Škoda a další.
 • Pokud se chcete zlepšovat v angličtině tak se nemusíte bát u nás ji rozhodně nezapomenete pracuje u nás totiž spousta kolegů ze zahraničí - Vhodné pro muže i ženy Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost