Obráběči kovů - horizontáři
TES VSETÍN s.r.o.
Vsetín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

OBRÁBĚČI KOVŮ - HORIZONTÁŘIPOŽADUJEME : Vyučen v oboru obráběč kovů nebo ÚSO, znalost NC systémů (více NC systémů výhodou - HEIDENHEIN, MEFI, TESLA), delší praxe v oboru výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita, pečlivost a spolehlivost, zdravotní stav bez omezení.

NÁPLŇ PRÁCE : Seřizování a obsluha konvenčních a NC horizontálních vyvrtávaček při výrobě plochých, skříňových a rotačních součástí frézováním, zahlubováním, vrtáním a vystružováním, řezání i frézování závitů, obrábění vnějších i vnitřních povrchů, čtení výrobních výkresů, kontrola, měření.

NABÍZÍME : 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.

PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Kateřina Trlicová, tel. : 571 812 111 v době od 8 do 12 hodin. Případně emailem na adresu : ktrlicova tes.

cz nebo recepce tes.czOv.tel. : 10.1.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost