PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB
F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílat na e-mail : fprojekt fprojekt.czTel. kontakt : 582 334 259, 725 818 835.

Pracoviště : Janáčkova č.p. 4642 / 5d, Prostějov. Pracovní doba : rozvržení pracovní doby dle domluvy (plný úvazek)Požadujeme : ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (1.

nebo 2. stupeň) s příslušným zaměřením (konstrukce a doprava), prácet v programu autoCAD, CADKON, v programech MS Office, aktivní řidič motorového vozidla - ŘP skupiny B, orientaci v související legislativě a normách, zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti, schopnost pracovat jak v týmu, tak i samostatně, aktivní a zodpovědný přístup k práci, preciznost a dostatečnou flexibilituNáplň práce : budete zpracovávat projektovou dokumentaci zaměřenou na kolejovou dopravu, statické výpočty, budete jednat s investory, subdodavateli a úřady, budete zajišťovat zakázky do výběrových řízení, budete vykonávat pracovní cesty k zadavatelům zakázek, úřadům a příslušným institucím, budete vykonávat další nutné související práce při projekční činnosti, budete pracovat v moderním pracovním prostředí s příjemnou firemní kulturou Nabízíme : odpovídající platové ohodnocení, odměny zakotvené ve vnitropodnikové směrnici jako násobky platového výměru podle výsledků hospodaření střediska, benefity dle vnitropodnikové směrnice (mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění), zapracovaný přátelský kolektiv kreativních projektantů , výborně vybavené pracovní zázemí, podporu ve vzdělávání - účast na školeních a kurzech v potřebné problematice

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost