KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA
AC Jobs
Břeclav
před 4 dny

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu technického směru? Umíte pracovat s 3D konstrukčními programy? Chcete se podílet na úspěchu mezinárodní společnosti?

Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu / kolegyni na pozici : KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Pracovní náplň

  • Podpora vývoje součástí a systémů pohyblivých schodů
  • Technický návrh, výpočet a příprava listů strojní techniky
  • Vypracovávání technických řešení
  • Definování oblastí pro redukci nákladů ve výrobě
  • Spolupráce na projektech pro zlepšování procesů
  • Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti 2D a 3D programování
  • Proaktivní přístup k projektům
  • Odpovědnost za plnění termínů
  • Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Další vzdělávání v oblasti konstrukce
  • Požádat