Fajn práce ve výrobě - 4 dny práce, 4 dny volna
Randstad
Veselí nad lužnicí
před 3 dny
source : Hitprace

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti.Jedná se o obsluhu strojů na výrobu kapsiček a konzerv pro domácí mazlíčky.

Pracovat budete u moderních poloautomatických strojů.Jedná se o práci v nepřetržitém provozu (směny střídáme takto : denní, denní, noční, noční, 4 dny volno), ranní směna 6 : 00 18 : 00 h.

noční směna 18 : 00 6 : 00 h.co vám nabídnemenástupní mzdu až 24 000 Kč / měsícdocházková prémie 1000,- Kčstravenky v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnuvýkonnostní prémie až 15% každý měsícmožnost přesčasů, které výrazně navýší celkovou měsíční mzdu! Všechny přesčasy jsou placené4 týdny placené dovolené + možnost 3 dny volna navícsleva na firemní výrobkyodměna za doporučení dalšího zaměstnance 5 000 Kčpitný režimco od vás očekávámezodpovědné pracovníky starší 18 let ochotné pracovat na směny

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost