ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA - ELEKTRO
GASL CZ s.r.o.
Prostějov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Údržbář / údržbářka - elektro Prostějov (1705001)Jste vhodným uchazečem, pokud : máte SŠ vzdělání (elektrotechnické), se orientujete v elektro dokumentaci , jste manuálně zručný, máte platný průkaz vyhláška 50 / 1978 Sb.

6, máte ZK 111 není podmínkou, jste schopen řešit elektro závady, jste spolehlivý, rozhodný, samostatný a ochoten pracovat ve 3-směnném provozu (8-mi hodinové směny, střídání týden ranní 6 14 hod / odpolední 14 22 hod / noční 22 6 hod) volné víkendyBudete se věnovat : preventivní údržbě, provádění oprav a úprav strojů a zařízeníProč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?

Nabízíme vám měsíční mzdu od 25.000 Kč. Jde o dlouhodobou práci na HPP s pracovní smlouvou výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, přispíváme na stravování, čeká Vás práce v přátelském kolektivu.

Pracoviště : ProstějovMzda : od 25.000,- KčNástup : dle dohodySměnnost : třísměnný provoz Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.

773 447 447 anebo e-mailem na prace gasl.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost