LINUX SERVER ADMINISTRÁTOR
APROFES,s.r.o.
Brno, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme firma, která svým klientům, v rámci celé ČR, nabízí již velkou řádku let IT služby. Naším zákazníkem je společnost, která nemá své IT oddělení a veškeré požadavky pro ně realizujeme my.

Hledáme kolegu LINUX SERVER ADMINISTRÁTORA.Technologie : - Administrátorská úroveň : Debian, CentOS, Apache, MySQL, PostgreSQL, Postfix+Dovecot, Samba, LDAP, základy BASHeMísto : - Pracoviště Brno - Slatina + HO dle domluvy, flexibilní pracovní doba- Na oběd máme hodinu času a samo sebou příspěvekCo tě u nás čeká : - Řešení eskalovaných požadavků z L1 oddělení- Návrh rozvoje IT našich klientů, včetně následné realizace- Koordinace IT projektů- Komunikace s kolegyPožadujeme : Co bychom rádi?

 • znalost Linux serverů v administrátorské úrovni + Windows serverů (popř. chuť se je postupně naučit)- jezdíme ke klientům, proto budeš potřebovat i řidičský průkaz- chuť rozvíjet se a růst, příležitostí je u nás dostNabízíme : Co za to : - mzda 55.
 • 000 Kč + bonusy- 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu, občerstvení v kanceláři- HO dle domluvy a flexibilitaVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost