Disponent/ka
FEE Transport s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

PRVNÍ KONTAKT E-MAILEM! NEBO TELEFONICKYUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACEDisponent se stará o zajištění, řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel.

Komunikuje se zákazníky a sleduje plnění dodávek zboží. Stará se také o výběr vhodných dopravců a udržování obchodních vztahů.

Na pozici disponenta potřebujete především : Praxe minimálně 1 rokPracovitost, vytrvalost a odhodlání Obchodního ducha Ochotu učit se novým věcem Výborné komunikační dovednosti Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí Pečlivost Obecnou znalost zeměpisu Evropy Dobrou znalost práce na PC (práce s databázemi) Velkou výhodou je : Angličtina nebo Německý jazyk na aktivní úrovni Znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy Kontakty na dopravní společnosti, které se orientují na EvropuRádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe Jistotu práce na HPP Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů 13.

i 14. plat Možnosti kariérního růstu pro všechny Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok) Zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc) Individuální motivační příspěvky Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí Možnost Home Office Stravenky Příspěvky na dovolenou Firemní akce, zájezdy, večírky Ovoce a kvalitní káva na pracovišti Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte )

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost