skladník
LEIFHEIT s.r.o.
Blatná
před 6 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : zručnost, přesnost, spolehlivost, výhodou průkaz VZVPracovní náplň : práce se skladovým systémem, obsluha VZV, příprava materiálu a jeho evidence v systému, zásobování výroby, práce ve 3 směnném provozuTERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : základní mzdě navíc : měsíční bonus až do výše 1.

100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.

roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzděláváníKONTAKT : osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 7 : 00-14.

00 hod., Nousková Kateřina DiS., tel. : 383411420, 725730657, e-mail : katerina.nouskova leifheit.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost