VŠEOBECNÁ, PRAKTICKÁ SESTRA
Nemocnice Písek, a.s.
Písek, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní doba : nepřetržitý provoz (možnost práce i na zkrácený úvazek)Hrubá měsíční mzda : 25.000,- Kč (uvedená mzda je průměrná)Aktuální volná oddělení : interna abmlunace, interna II.

oddělení následné péče.Požadujeme : korektní, vstřícné chování a vystupování, schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, loajalitu, kvalifikační požadavky se řídí zákonem č.

96 / 2004 Sb. a č. 55 / 2011 Sb. v platném zněníNabízíme : příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezplatné další vzdělávání, možnost ubytování, zvýhodněný mobilní tarif, náborovný příspěvek.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.Informace Sekyrková Magdalena, tel. : 382 772 017, e-mail : personalni nemopisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost